Turkcell den Aldıkça Kazan Toplu SMS Kampanyası

 02 Ekim – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında, geçmiş 12 ayda aldığı son paketin üzerinde Toplu Mesajlaşma paketi alan müşterilerimize, aldıkları paket kadar Toplu SMS, Turkcell’den Hediye.

Kampanyada kazanılan hediye SMS’ler ön ödemeli aboneler için bir sonraki ay hesaba yüklenecektir. Aldıkça Kazan Kampanyası ekim ayı öncesi alınan paketlerin upgrade edilmesi halinde geçerlidir.

Kampanyadan, mevcut ve yeni ön ödemli müşterilerimiz yararlanabilir.

Ön ödemeli müşterilerin alacakları 2. Paketler kampanyaya dahil olabilir. Hediyeli Paket Kampanyası ile Aldıkça Kazan Kampanyası’ndan aynı anda yararlanılamaz.Kampanyadan yararlanmak için ön koşul, 12 ayda alınan son paketten daha yüksek ön ödemeli Toplu SMS paketi alınmasıdır. Kampanyadan sadece bir defa yararlanılabilir.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki S.S.S. bölümünü inceleyebilirsiniz.

S.S.S. - SIK SORULAN SORULAR

Soru : Toplu Mesajlaşma Aldıkça Kazan Kampanyası nedir?

Cevap : Toplu Mesajlaşma Aldıkça Kazan Kampanyası 02.10.2013 - 31.01.2014 tarihleri arasında geçerli olmak üzere, Ön Ödemeli Toplu Mesajlaşma abonelerinin 12 ayda aldıkları son paketten daha büyük bir paket almaları durumunda aldıkları paket kadar Toplu SMS hediye kazandıkları kampanyadır. Kampanyaya son 12 ayda alım yapmış tüm ön ödemeli Toplu Mesajlaşma abonelerimiz dâhil olabilir.

Soru : Nasıl yararlanabilirim?

Cevap : Kampanyaya katılmak için kurumsal abonelik sözleşmesi ve toplu mesajlaşma sözleşmesi imzalamanız gerekiyor. Bunun dışında kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez, kampanya katılım koşullarına uyan firmalar otomatik olarak kampanyadan yararlandırılacaktır.

Ayrıntılı bilgi için; 02166570844 çağrı merkezimizinden bize ulaşabilirsiniz

Soru : Kimler yararlanabilir?

Cevap: Kampanyadan son 12 ayda ön ödemeli Toplu Mesajlaşma paketi almış tüm abonelerimiz yararlanabilir.

Soru: Ne zaman kullanmaya başlarım?

Cevap: 02.10.2013 – 31.01.2014 tarijleri arasında 12 ayda aldığınız son paketten daha büyük bir paket alınması durumunda hediye sms’leri kazanmaya hak kazanırsınız. Ön ödemeli aboneler için kazanılan SMS’ler bir sonraki ay yüklenir, yükleme itibariyle kullanmaya başlayıp, sonraki 12 ay içerisinde geçerli olur.

Soru: Nasıl ücretlendirilirim?

Cevap: Toplu Mesajlaşma faturalı ve faturasız tarifelerle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Soru: Kampanyaya bütün SMS gönderimleri dahil midir?

Cevap: Kampanya hediye SMS üst sınırı 1.000.000 adettir. Kampanya dönemi içerisnde 2.000.000 adet üzeri gönderim yapılsa dahi en fazla 1.000.000 adet SMS hediye yüklemesi yapılır.

Soru: Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

Cevap: Kampanya 02.10.2013 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

Soru: Kampanya koşulları nedir?

Cevap: 12 ayda alınan son paketten büyük ön ödemeli paket alınması gerekmektedir. Ekim itibariyle Toplu Mesajlaşma abonesi olmuş kurumların da Ekim ayında alacakları ilk paketten sonra alacakları paket kampanyaya dahil olur. Kampanya sadece KURUMSAL aboneler için geçerlidir. Kampanyaya tek sefer katılınabilir. Kampanyada kazanılan hediye mesajlar 12 ay içinde kullanılmalıdır. Aynı dönemde yayınlanan Hediyeli Paket Kampanyası’ndan yararlanan aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

Soru: İlk ay paketi satın aldıktan sonra hediye sms’lerden yararlanabilir miyim?

Cevap: Ön ödemeli aboneler için hediye sms’ler hattınıza paket alımı yapıldıktan sonraki ay tanımlanır. Tanımlandıktan sonra hediye sms’lerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tanımlanan SMS’leri tanımlama tarihi itibariyle 12 ay içerisinde kullanabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 17.01.2014   Okunma Sayısı : 2201