Hakkımızda


Kimdir Asist ?

Yıllardır çeşitli şirketlerde başladığımız ve 2004 yılında bilgi teknolojileri alanında hayallerimizi gerçekleştirmek  için çıktığımız kurumsallaşma serüvenine 2009 yılında iletişim sektöründe uzman  firma olabilmek için Asist markasını ortaya koyduk.

 Ne Yapar ?

Asist, iletişim alanında özellikle kurumsal firmaların toplu SMS, MMS, video, faks, e-mail, sesli mesaj ve IVR gibi  çözümlerinin yanı sıra kurumunuzun kendisini daha iyi ifade edebilmesi amacıyla web sitesi, IOS ve ANDROID  uygulamalarının yanı sıra sektörel yazılım uygulamalarıyla işinize değer katar.

Nasıl Yapar?
Bütün  bunları yaparken müşteri memnuniyetini yazılı bir güvence olmaktan çıkarıp günlük iş yaşamınıza  uygularız.  7 gün 24  saat sorununuzu  dinler  ve çözüm  üretmek için çabamızı gösteririz. Sorunların olmayacağını değil,  çıkabilecek her  türlü sorunun hızla ve      % 100  çözülebileceğine şahit olursunuz. Müşterinin kazancına olabilecek bütün  çözüm önerilerimizi daha siz söylemeden önünüze koyarız. Kurulacak küçük ya da büyük  her  türlü  iş ortaklığının  uzun yıllar devam  etmesi için gösterilecek gayret bütün  çalışanlarımızca  iyi bilinir.

Neden Asist ?

Müşterilerimiz en büyük kanıtımız ve en büyük başarı hikayelerimiz; Binlerce  kobinin yanı sıra sektöründe adeta dev  olarak kabul edilebilecek holdingler, sivil toplum kuruluşları ve kamu  kurumlarının hakkımızda vereceği bilgiler  ne kadar doğru bir tercihte  bulunacağınızı size söyleyecektir.