Hedefli MMS

 

Hedefli MMS; ilgi alanı, yerleşim, kullanım verileri, demografi ve tarife tercihleri gibi kriterlere göre belirlediğiniz hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Burada püf nokta; gönderim yapacağınız kullanıcıların, tanıtım mesajlarını almaya onay vermiş olmasıdır. Hedef kitlenizin izin verdiği ölçüde, kişisel bilgilerine ulaşırsınız. veri tabanındaki bilgilerle kendi kriterlerinizi eşleştirir ve mesajlarınızı, bilgileri eşleşen kitleye gönderirsiniz. Bu servisin amacı, mevcut müşterilerin yanında, hedef kitlenize uygun potansiyel müşterilere de ulaşmaktır.


Dikkat çekicidir. Müşteri portföyünüzü genişletmek isterken; oluşturacağınız yaratıcı içeriğin tanıtımınızda katkısı yüksek olacaktır.

Etkileşimlidir. Özellikle potansiyel müşterilerinize firmanız hakkında bilgi verirken, MMS’in etkileşim özelliği oldukça kullanışlıdır. Sizin hakkınızda bilgi sahibi olmayan potansiyel müşterileriniz bile; MMS içerisine yerleştireceğiniz etkileşimli öğeler ile sizi daha iyi tanıma fırsatına erişirler.

Daha fazla bilgi içerir. MMS’in sunduğu esneklik ve multimedia desteği sayesinde zengin içerikli mesajlar gönderebilirsiniz.  Bu zengin ve etkileşimli içerik sayesinde yapacağınız tanıtımı çok daha fazla bilgiyle müşterinize aktarabilir; alacağınız geri bildirimlerde de aynı başarıyı yakalarsınız. Mesajlarınızda kullanacağınız ses, video, müzik ve resim öğeleriyle tanıtımlarınız ve vereceğiniz bilgiler çok daha anlaşılır ve net olacaktır.


Ürün ve hizmetlerini belirli hedef kitlelere tanıtmak isteyen
Müşteri portföyünü genişletmeyi amaçlayan
Yeni bölgelerde faaliyet göstereceği zaman, bunu o bölgedeki potansiyel müşterilerine  de duyurmak isteyen

Tüm şirket ve kuruluşların faydalanabileceği bir servistir.