Hedefli SMS

 
 
Hedefli SMS; ilgi alanı, yerleşim, kullanım verileri, demografi ve tarife tercihleri gibi kriterlere göre belirlediğiniz hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Burada püf nokta; gönderim yapacağınız kullanıcıların, tanıtım mesajlarını almaya onay vermiş olmasıdır. Hedef kitlenizin izin verdiği ölçülerde bilgilerine ulaşırsınız. veri tabanındaki bilgilerle kendi kriterlerinizi eşleştirir ve mesajlarınızı bilgileri eşleşen kitleye gönderirsiniz. Bu servisin amacı, mevcut müşterilerin yanında, hedef kitlenize uygun potansiyel müşterilere de ulaşmaktır.
 
Hedef odaklıdır. Tamamen belirlediğiniz hedef kitleye göre gönderim yaparsınız. Geniş seçenekler ve farklı hedef kitle kombinasyonları yaratarak; mesajınıza en uygun kitleyi kendiniz belirlersiniz.

Kişiselleştirilebilir. Hedef kitlenizi detaylı belirleme imkanı sayesinde; mesajlarınızı da aynı oranda özelleştirebilirsiniz. Böylece hedef kitlenin ihtiyaçlarını yakalar; geri dönüşlerde artış gözlersiniz.

Yeni müşterilere ulaşırsınız. Tanıtım mesajınız, kendi veri tabanınızdaki müşterilere değil; altyapısından faydalanarak ulaşacağınız potansiyel müşterilere gider.


Ürün ve hizmetlerini belirli hedef kitlelere tanıtmak isteyen
Müşteri portföyünü genişletmeyi amaçlayan
Yeni bölgelerde faaliyet göstereceği zaman, bunu o bölgedeki potansiyel müşterilerine  de duyurmak isteyen

Tüm şirket ve kuruluşların faydalanabileceği bir servistir.