İnteraktif SMS

 

Interaktif SMS, çift yönlü bir SMS servisidir. Gönderdiğiniz mesajlar; size özel olarak atanmış gönderici adıyla alıcıya ulaşır ve geri dönüşler için 4 ya da 10 haneli özel numaralara (4459, 532 757 45 59 vs.) yönlendirilirler. Alıcı bu özel numaraları, başka medya araçlarında da görüp; siz onlara mesaj atmasanız da size ulaşabilir.  Anket, müşteri bilgilerini güncelleme, sipariş, çekiliş, rezervasyon gibi konularda kullanılan bir sistemdir.

Çift yönlüdür. Müşterinizin de kendi isteğiyle size ulaşabilir; kampanyaya dahil olabilir, rezervasyon yaptırabilir ya da kendisiyle alakalı bilgileri edinebilir.

Pratiktir. Mesaj içeriğindeki parametreler (ad, soyad, adres, yaş vs.) sayesinde tek bir mesaj içinde tüm bilgileri onaylayabilir veya sisteminize kaydedebilirsiniz.

Geri dönüşleri detaylı incelersiniz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, her bir kullanıcıdan gelen bilgileri rahatlıkla düzenleyip görüntüleyebilirsiniz.

İş akışınız hızlanır. Sadece müşterilere yönelik değildir. Kurum içi iletişimde de (toplantı, sipariş gibi konularda) kullanılabilir. İçerdiği detaylı bilgi sistemi kurum içi iletişimi ve iş akışını çabuklaştırır.


Anket yöntemini tercih etmek isteyen
Rezervasyon sistemiyle çalışan otel, restoran, turizm acenteleri gibi firmalar
Ulaşım şirketleri
Telesatış yapan firmalar
Çekiliş yapmak isteyen mağazalar
Müşteri bilgilerini güncel tutmayı amaçlayan kurum ve kuruluşların tümü bu servisten yararlanabilir.