Sesli Mesaj

 
Sesli Mesaj servisi; hedef kitleye iletmek istediğiniz mesajın, seslendirilerek alıcıya ulaştırılmasıdır. Müşterileriniz ve çalışanlarınıza ses yoluyla ulaşarak daha etkin, eğlenceli ve birebir iletişim kurmuş olursunuz. Ses kayıtlarını kendiniz oluşturabileceğiniz gibi, seslendirme işini de biz sizin yerinize yapabiliriz. Müzik veya ses efektlerinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca, Text to Speech (Metin Seslendirme) servisini kullanarak da mesajlarınızı oluşturabilirsiniz. Sesli mesaj, bütün operatörlere (, Avea, Vodafone) , sabit hatlara ve yurt dışı numaralarına gönderilebilir.

Sesin gücünü kullanın. Hedef kitlenize uygun tonlama ve dil ile seslendireceğiniz mesajlar alıcı üzerinde daha yüksek bir etki bırakacaktır. Farklı ses efektleri, müzikler veya hitap şekilleri ile müşterinize özel içerik hazırlayabilirsiniz.

İstediğiniz her numaraya ulaşın. Operatörlerden bağımsız olmanız; ulaşacağınız kişi sayısını arttıracaktır. Sesli Mesaj’ın sabit hatlara ve yurtdışı numaralarına da gönderilebilmesi, bölgesel olarak yapacağınız hedef kitle seçimlerinde size büyük fayda sağlayacaktır.

Birebir iletişime geçin. Sesin, birebir iletişimdeki en etkili yöntem olması; müşteri ilişkilerinizin gelişmesinde etkili olacaktır.

 
Açılış, özel indirim, yer değişikliği gibi bilgileri müşterilerine iletmek isteyen mağazalar
Seçim çalışması yapan siyasi partiler
Hastalarına randevu bilgilerini hatırlatmak isteyen sağlık kuruluşları
Müşterilerine son ödeme tarihleri gibi önemli günleri hatırlatmak isteyen bankalar gibi her türlü duyuru, hatırlatma bilgilendirme amacı taşıyan tüm kurum ve kuruluşlar için, Sesli mesaj servisi iyi bir çözüm alternatifi olacaktır.