TC Kimlik No İle SMS

 

T.C. Kimlik No ile SMS hizmeti; GSM numaralarını bilmediğiniz müşterilerinize SMS göndermenizi sağlar. T.C. kimlik numarası ile bu numaraya kayıtlı olan GSM numaralarını eşleştirir ve ilgili numaralara SMS gönderir. Bu servis ile, borç hatırlatma ve kamu kurumlarının bilgilendirme amacı taşıyan mesajları gönderilir.
 
GSM numarasını bilmediğiniz müşterilerinize ulaşma imkanı sağlar. Eğer müşteriniz başka bir GSM numarasını kullanıyorsa; kendisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Müşterilere geri dönüş imkanı yaratır. Telefonla arayarak ulaşamadığın müşteriniz; kendisine ulaşan SMS’teki bilgiler sayesinde size geri dönüş yapabilir.  Detaylı raporlar sayesinde hangi müşterilerinize ulaşabildiğinizi görürsünüz.

Ekonomiktir. Hem mektup göndermeye göre çok daha düşük maliyetlidir hem de zamandan tasarruf sağlar. Mektup gönderiminde; mektup yerine ulaşmasa bile ödeme yaparsınız ve mektubun alıcıya ulaşması birkaç gün ya da hafta sürebilir.  T.C. Kimlik No İle SMS servisinde ise hem mesajınız anında alıcıya ulaştırılır, hem de ulaşmayan mesajlar için de para ödemezsiniz. Ayrıca geri dönüş yapacak müşteriler; sizin takip etmenize gerek kalmadan, kendileri sizinle irtibata geçerler.

 

Müşterinin, üyenin veya vatandaşın T.C. kimlik numarasını bilen fakat GSM numarasını bilmeyen bütün:

*İcra takibi yapan hukuk büroları
*Belediyeler, kamu kurumları
*Müşterisine daha önce fatura kesmiş işletmeler
*Muayenehaneler, klinikler veya hastaneler
*Ulaştırma firmaları

Bu servisten yararlanabilir.