Toplu Email


Email, sadece pazarlama alanında değil; iş hayatındaki bütün iletişim faaliyetleri içerisinde en önemli olgulardan biridir. Yoğun kullanımı ve etkin multimedia desteği sayesinde her türlü içeriğe uygundur. PC, tablet, laptop, akıllı telefonlar gibi cihazların tümünde görüntülenebilmesi sayesinde kullanım alanı da kısıtlı değildir.  Email’in sunduğu geniş imkanlar doğrultusunda, müşterilerinize ve çalışanlarınıza her türlü içerik grubundan mail gönderebilirsiniz. Kutlama, bilgilendirme, günlük indirimler, satış sonrası destek, katalog, fatura bilgileri gibi geniş bir alanda içerik paylaşabilirsiniz.

Ekonomiktir. Geleneksel medyada  yayınlanacak reklam ve tanıtımların tümünü email’in içine yerleştirebilirsiniz. Altyapı ve yayın ücreti gibi giderlerin tümünden kurtulacağınız için; maliyet oldukça düşer. Yayın süresi ve yayın zamanı gibi konularda da özgür olursunuz. Elektronik postanız sizin istediğiniz zamanda, saniyeler içerisinde hedef kitlenize ulaşır.

Kullanım alanı çok geniştir. Hemen hemen her türlü cihaz tarafından desteklenir ve herkes tarafından kullanılır. Ayrıca Web/Wap üzerinden gönderileceği için size ait sitelere ya da sosyal ağlara kolayca yönlendirebilirsiniz. Elektronik postaların saklanabilme özelliği sayesinde de hedef kitleniz dilediği zaman, ilgili içeriğe tekrar ulaşabilir.

Abonelik sistemine sahiptir. Müşterileriniz ve çalışanlarınız düzenli olarak mail almayı talep edebilirler. Bu sayede, istediğiniz süre aralıklarında, otomatik olarak mail gönderimi yapabilirsiniz. Mail grubunuza katılan müşterileriniz hakkında detaylı verilere ve istatistiklere sahip olursunuz.

Kişiye özel mail gönderebilirsiniz. Multimedia öğelerinin desteğiyle, her bir müşterinize özel, yaratıcı içerikler hazırlayabilir; ilgi alanlarına göre mail gönderip ihtiyaçlarını yakalarsınız. Hedef kitlenize düzenli olarak gelen, ilgi alanlarına yönelik mailler sayesinde müşteri ilişkileriniz gelişi

Alışveriş siteleri
Sık sık indirim yapan ya da ürün yenileyen mağazalar
Çalışanlarına ve müşterilerine özel günlerinde kutla mesajları gönderen
Belediyeler ve kamu kurumları
Kampanya, rezervasyon, randevu veya fatura bilgilerini müşterileriyle paylaşmak isteyen tüm kurum ve kuruluşlar bu servisten faydalanabilir.