Toplu MMS

 
 

MMS:  Ses, video, metin ve resim gibi farklı medya türlerinin aynı anda kullanılabildiği bir mesaj türüdür.  Gerçek zamanlı iletilemeyen görsel ve işitsel içeriğin; mesaj yoluyla iletilmesine olanak tanır. Etkileşimli olma özelliğiyle, müşterinin hemen geri dönüş yapmasına da imkan sağlar. MMS’te görsel ve işitsel öğelerin bir arada kullanımı hem yaratıcı hem de akılda kalıcı mesajlar oluşturulmasına imkan tanır.

Toplu MMS ise; gönderilecek mesajda, multimedya öğelerinin(ses, video, resim, metin) kullanılmak istenildiği durumlarda tercih edilecek bir servistir. Yıl dönümü, kutlama, özel kampanya gibi; kişiselleştirmeye ihtiyaç duyan mesajlarda kullanılır. Ayrıca müşteri kampanya veya içerikle ilgili detaylı bilgilere daha rahat erişebilir.


Kullanıcı dostudur. Web arayüzü kullanım kolaylığı sağlar. İletişim Makinesi’nin, kolaylık sağlayan özellikleri ile herhangi bir yazılım kurulumuna gerek duymadan kullanılır.

Kişiselleştirilebilir. Yazıya ek olarak, içerdiği görsel ve işitsel öğelerle, mesajın hedef kitleye daha özel hale getirilmesi sağlanabilir. Müşterilere direkt olarak, kendilerine ait kişisel bilgiler aktarılabilir.

Etkileşimlidir. Müşterinin gönderilen mesajın içeriği ile ilgili daha fazla bilgi almasına, mesaja geri dönüş yapmasına, mesaj hakkında fikir bildirmesine veya kampanya içeriğine dahil olmasına olanak tanır. Ayrıca müşteri bilgilerinin güncellenmesi için de kullanılabilir.

Daha fazla bilgi içerir. Hem multimedya hem de 1000 karakter gönderebilme imkanıyla çok daha fazla bilgiyi müşterilerinize aktarabilirsiniz.

İlgi çekicidir. Ses, müzik, video ya da resim gibi öğeler; yazıya göre daha dikkat çekici ve akılda kalıcıdır.  Bu sayede daha eğlenceli, yaratıcı ve özgün içerikler hazırlanabilir. Ayrıca başka medya araçlarında sürdürdüğünüz kampanyalarınız için tamamlayıcı niteliktedir. Multimedya bazlı olması ile; diğer geleneksel mesaj yöntemlerine göre farklılık yaratır ve marka bilinilirliğini arttırır. Mesajın içeriğini oluşturan görsel ve işitsel öğeler; markanızla özdeşleşebilir.


Kutlama mesajlarında daha özel içerikler hazırlamak isteyen
Ürünlerini ve hizmetlerini tanıtırken multimedya öğelerinin kullanımına ihtiyaç duyan
Müşteri üyelik bilgilerini güncellerken, multimedya etkileşiminden faydalanmak isteyen

Tüm şirket ve kuruluşların faydalanabileceği bir servistir.