Toplu SMS

 


Toplu SMS hizmeti;  Asistan'ın kullanıcı dostu ara yüzünü kullanarak müşterilerinize  hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde SMS gönderebildiğiniz bir servistir.  Yüz binlerce SMS’i tek bir tıkla göndermenizi sağlar. Bu servis sayesinde hedef kitlenize (örneğin; müşterilere, çalışanlara, paydaşlara, üyelere)kolaylıkla ulaşılabilir ve mesajların ulaşıp ulaşmadığını raporlarla kontrol edebilirsiniz.  Ulaşmak istediğiniz kişileri gruplayabilir; kişilere özel farklı mesajlar gönderebilirsiniz.


Ekonomiktir. Tek tek gönderim ücretiyle kıyaslandığında Toplu SMS oldukça düşük maliyetlidir. Ulaşmayan mesajlarda ücret ödemezsiniz. Ayrıca zamandan da tasarruf sağlar. Saniyeler içerisinde yüz binlerce kişiye gönderim yapabilirsiniz. İsterseniz ileri bir tarihe gönderim ayarlayın; sistem otomatik göndersin. Altyapı masrafınız olmadığı için bütçeniz rahatlar.

Kullanıcı dostudur. Web arayüzü kullanım kolaylığı sağlar. Sade ama her türlü kişiselleştirmeye imkan tanır. Ekstra bir teknik eğitime gerek duymadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Herhangi bir yazılım kurulumuna gerek duymaz.

Kişiselleştirilebilir. Müşterilerinizi gruplayabilir; kişiselleştirilmiş mesajlar göndererek hedefi tutturabilirsiniz. İsterseniz  her bir müşterinize kendi isimleriyle mesajlar gönderebilirsiniz. Bu sayede daha fazla geri bildirim alırsınız.


Yer ve zamandan bağımsızdır. İstediğiniz yerden, istediğiniz zamanda tarayıcınız üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz. PC, notebook, tablet, akıllı telefon ve mobil cihazların tümüyle uyumlu olarak çalışır.


Ölçümlenebilir. Gönderdiğiniz her bir SMS’in ulaşıp ulaşmadığını raporlarla kontrol edebilir; başarı oranınızı görebilirsiniz. Detaylı bir halde tablo ve grafik olarak inceleyebilirsiniz.


Adres Defteri ile kendi müşteri veri tabanınızı kullanın. İletişim Makinesi’nin Adres Defteri özelliğini kullanarak, Excel formatındaki mevcut müşteri veri tabanınızı sisteme aktarabilirsiniz. Dilerseniz demografik özelliklerin ve iletişim bilgilerinin yanına müşterilere göre özel bilgiler ekleyebilirsiniz. Böylece detaylı veri tabanınızın tamamını detaylı olarak karşınızda görme şansınız olur.Ekonomik çözümler arayan

Kısa zamanda doğru kitleye ulaşmayı amaçlayan
Müşterilerine, ürünleri ve hizmetleri hakkında sık sık bilgi vermesi gereken
Müşterilerden daha fazla geri bildirim almak isteyen
Belirli dönemlerde kampanya, indirim veya özel fırsatlar sunan

Tüm şirket ve kuruluşların faydalanabileceği bir servistir.